Zoeken
Villa in Dénia, te koop

Villa in Dénia, te koop

Referentie: cldx5139

€493.000 (-16%)

Prijs: €414.000

  • Bebouwde oppervlakte 203 m²
  • M² Grondstuk 566 m²
  • Slaapkamers 4
  • Badkamers 2
-16%
Energie-certificering: TA

Map

Details

  • Type onroerend goed: Villa
  • Type operatie: Te koop
  • Provincie: Alicante
  • Plaats: Dénia
  • Slaapkamers: 4
  • Badkamers: 2
  • Bebouwde oppervlakte: 203 m²
  • M² Grondstuk: 566 m²
  • Bouwjaar onroerend goed: Tweedehands
  • Energie-certificering (consumo):

Extra's

  • Buitenkant: Ja
  • Bouwjaar: 1983

Meer informatie

Vul dit formulier in als u andere informatie wil, vragen of voorstellen heeft. Neemt u a.u.b. contact met ons op als u twijfels heeft.

De gedeelten aangegeven met een * zijn voor ons onmisbare informatie.

U kunt ook bellen:

+34 693766681

meer

Energie-certificering

Energie-certificering: TA