Zoeken
Grondstuk in Jávea, Javea, te koop

Grondstuk in Jávea, Javea, te koop

Referentie: DV329P

€450.000 (-3%)

Prijs: €435.000

  • M² Grondstuk 1614 m²

Stedelijke grond te KOOP een paar minuten van het strand, JAVEA

DV329P

Stedelijke grond van 1.614m2 te koop nabij de haven van Javea, met prachtig uitzicht op de Middellandse Zee en dichtbij de stad.

Het perceel ligt op 3 minuten van het strand.

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen.

*De informatie in deze beschrijving is uitsluitend informatief en publicitair van aard en heeft een algemeen karakter. Het vormt geen bindend aanbod en kan onderhevig zijn aan wijzigingen. De gedetailleerde en definitieve informatie zal worden opgenomen in de overeenkomstige documentatie, die beschikbaar zal zijn voor inzage bij interesse.

-3%

• Zone: Javea
  • M² Grondstuk: 1614 m²
  • Energie-certificering (consumo): Vrijgesteld
  • Energie-certificering (emisiones): Vrijgesteld

Extra's

  • Buitenkant: Ja

DV329P

Het perceel ligt op 3 minuten van het strand.

Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen.